Night Riders

Night Riders Horde


#1 2010-10-22 00:32:55

Scorpior (rogue) 80 lvl

Gość

Rekrutacja Scorpior (rogue) 80 lvl

Zapoznałem się i akceptuję regulamin gildyjny.
1. Mam 18 lat.
2. Trudno powiedzieć... od czerwca gdzieś tak około.
3. Nigdy nie grałem na globalu.
4. Większość zwykłych hero takich jak uk, up, nexus, hol... ogarniam i znam. Raidy? Więc:
- uldu byłem tylko na levku
- os udało mi się smoka ubić
- naxx tylko trashe
5. Informatyka (chodzę to Technikum Informatycznego, 3 klasa), imprezy i nienawidzę nudziarstwa.
6. Zależy od tego, czy mam coś do nauki i czy jestem w domu. Zasadniczo to tak, mam dużo czasu na grę.
7. Tak, jestem zainteresowany uczestniczeniem w raidach.
8. Ogólnie gram tylko tym rogalem teraz. Główne drzewko talentów to Subtlety (pvp) a drzewko pod pve to assasin. Narazie nie mam itemków, gdyż tylko 2 k gs narazie ale myślę, że to się zmieni.

Myślę, że powinno być coś takiego jak "Oczekiwania wobec gildii" Ja sobię tutaj odrazu coś takiego napiszę (nie rozstrzelacie mnie za to a i będziecie wiedzieć, czy się nadaję i czy wy zapewnicie mi to "coś"):
- nienawidzę drętwej atmosfery (jeżeli w gildii będzie zamuł i zero zabawy, nie dogadamy się)
- fair play (jeżeli idziemy na raid, nie można dopuścić do takiego czegoś jak kradzież itemków [częsta gadka lidera, co podbiera itemsy na własną korzyść: ty coś dostałeś to czemu ja nie mam - jak dla mnie roll to roll])
- napinacze sieciowi - jeśli macie takich w gildii, którzy nie mają co w życiu robić tylko rzucają się z pyskiem na każdego; daruję sobie...

To chyba wszystko ode mnie
Jak wy to zinterpretujecie to się okaże.

 

#2 2010-10-22 07:50:49

Korfis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: Rekrutacja Scorpior (rogue) 80 lvl

za przyjęciem

Offline

 

#3 2010-10-22 11:27:52

Efialtes

Lord Marrowgar

Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: Rekrutacja Scorpior (rogue) 80 lvl

Wszystkie informacje dotyczące podziału lootu oraz innych aspektów raidowania są dokładnie określone w regulaminie raidowania, nas nie interesuje twój gs, tylko zaangażowanie oraz chęć go gry. Podanie przyjęte, odezwij się do któregoś z oficerów w grze;)


http://wowsign.gamestool.net/1285589296.png
http://wowsign.gamestool.net/1285711787.png

Offline

 

#4 2010-10-22 16:11:01

Scorpio

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rekrutacja Scorpior (rogue) 80 lvl

Ok. Dzięki. Mam nadzieję, że będzie się nam dobrze współgrało

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.footballl.pun.pl www.fmrev.pun.pl www.maciejkowewzgorze.pun.pl www.rys-and-rys.pun.pl www.sasuke-kun.pun.pl